شرکت تامین تجهیزات مراکز داده

آرمان

Supermicro

Storage

ذخیره سازی با کارایی بالا برای برنامه های کاربردی هوش مصنوعی
یک راه حل کاملا موثر و پاسخگو برای محیط های AI
انفجار اخیر در هوش مصنوعی در همه زمینه ها، از مدل‌های طراحی بزرگ گرفته تا سیستم‌های توصیه‌گر، باعث افزایش تقاضای ذخیره سازی اطلاعات شده است.
ترکیبی از پردازنده‌ها، پردازنده‌های گرافیکی، ذخیره‌سازی لایه‌ای و شبکه، عملکرد بهینه را برای پاسخگویی به برنامه‌های خاص کاربران تضمین می‌کند.
یکی از بزرگترین چالش‌های پیش روی کسب‌وکارهایی که به دنبال سرمایه‌گذاری بر رشد هوش مصنوعی هستند، یافتن راه‌حل ذخیره‌سازی است که بتواند نیاز پردازش های بر پایه‌ی GPU را پوشش دهد.

توان عملیاتی بالا، ذخیره سازی با تاخیر کم برای ذخیره‌سازی انبوه از ویژگی‌های این محصولات است.

SERVERS / GPU Server Systems

با افزایش محبوبیت هوش مصنوعی و محتوای دنیای مجازی، استودیوها و پلتفرم‌های استریم به طور مداوم به دنبال راه‌هایی برای کمک به تیم‌های خلاق خود هستند تا به طور یکپارچه بین دنیای فیزیکی و مجازی همکاری کنند. چه به یک ایستگاه کاری رومیزی با کارایی بالا و چه به ایستگاه های کاری مجازی سازی سفارشی شده نیاز داشته باشید، ما طیف گسترده ای از راه حل ها را متناسب با نیازهای شما ارائه می دهیم.
رندر کردن محتوا برای استودیوها ممکن است هفته ها یا حتی ماه ها طول بکشد، و به همین دلیل است که آنها برای سرعت بخشیدن به این فرآیند به سایت ها و رندر آنلاین متکی هستند.

سرورهای با کارایی بالا و چند نود Supermicro با پردازنده‌های AMD EPYC™، تعداد هسته‌های بالا و حداکثر توان عملیاتی ممکن را به کارآمدترین روش ارائه می‌دهند و نتیجه آن کاهش زمان رندر و مصرف انرژی می باشد.

SuperWorkstations

Supermicro SuperWorkstations سیستم‌های رومیزی قدرتمندی هستند که برای بارهای کاری حرفه‌ای طراحی شده‌اند که به قابلیت‌های محاسباتی با کارایی بالا نیاز دارند. این ایستگاه های کاری برای کارهایی مانند رندر سه بعدی، CAD، ویرایش ویدئو، شبیه سازی های هوش مصنوعی و سایر برنامه های کاربردی مناسب هستند. Supermicro SuperWorkstations پردازنده‌های سطح بالا، کارت‌های گرافیک حرفه‌ای، حافظه کافی و گزینه‌های ذخیره‌سازی را برای ارائه عملکرد برای سازندگان محتوا، مهندسان، طراحان و دیگر متخصصان ترکیب می‌کند. مادربردهای نسل جدید سوپرمیکرو X13 SuperWorkstation برای برنامه‌هایی بهینه شده‌اند که به قابلیت‌های گرافیکی قدرتمندی از جمله رندر، پردازش تصویر، کارهای علمی و مهندسی نیاز دارند. این سیستم ها با ویژگی های چند رسانه ای غنی، گزینه مناسبی برای سرگرمی های دیجیتال هستند. Supermicro معمولاً گزینه‌های سفارشی‌سازی را فراهم می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا SuperWorkstations را با اجزا و ویژگی‌های خاص پیکربندی کنند که به بهترین وجه با نیازهای گردش کار آنها مطابقت دارد.