شرکت تامین تجهیزات مراکز داده

آرمان

Lenovo

سرور های لنوو

سرورهای قدیمی آفت بخش فناوری اطلاعات هستند، این سرورها که به دلیل کندی، هزینه‌ی نگهداری بالا و پیچیدگی، ناکارآمد شناخته می شوند، برای بار کاری امروزی مناسب نیستند. امروزه مجموعه ای از سرورهای مورد نیاز یک سازمان، قابلیت راه‌اندازی روی یک سرور فیزیکی که از تمامی قابلیت های پردازشی و ذخیره‌سازی بروز بهره می برد را دارد.

به همین دلیل است که ما سری سرورهای Lenovo خود را با هزینه‌های راه‌اندازی کم، کاهش پیچیدگی و مقیاس‌پذیری آسان برای مراکز داده بزرگ و مشاغل کوچک طراحی کرده‌ایم. از کسب‌وکارهای کوچک در حال رشد گرفته تا حجم‌های کاری سازمانی، سرورهای لنوو، انعطاف‌پذیری و کارایی پیشرو در صنعت را برای برآورده کردن خواسته‌ها با کیفیت و قابل اطمینان ارائه می‌دهند.

ذخیره سازهای لنوو نت اپ

مجموعه‌ای از راه‌حل‌های ذخیره‌سازی است که توسط Lenovo و NetApp، دو شرکت فن‌آوری معروف، توسعه داده شده‌اند. این راه حل ها برای کمک به سازمان ها برای مدیریت موثرتر و کارآمدتر داده های خود طراحی شده اند. Lenovo NetApp Storages گزینه‌های مختلفی از جمله آرایه‌های تمام فلش، آرایه‌های ترکیبی و سیستم‌های زیرساخت همگرا را ارائه می‌دهد که همگی برای ارائه قابلیت‌های ذخیره‌سازی با کارایی بالا و مقیاس‌پذیر طراحی شده‌اند. آن‌ها همچنین دارای ویژگی‌های پیشرفته مدیریت داده و حفاظت، مانند فشرده‌سازی داده‌ها، کپی‌برداری، و قابلیت‌های پشتیبان‌گیری و بازیابی هستند. به طور کلی، ذخیره‌سازی NetApp Lenovo برای سازمان‌هایی ایده‌آل است که نیاز به ذخیره و مدیریت حجم زیادی از داده‌ها دارند و در عین حال اطمینان می‌دهند که بسیار در دسترس، ایمن و مدیریت آسان هستند.

ایستگاه های کاری لنوو

ایستگاه‌های کاری سری P Lenovo با جدیدترین پردازنده‌های Intel Xeon یا AMD Ryzen Threadripper و کارت‌های گرافیک NVIDIA Quadro عرضه می‌شوند که عملکرد بالایی را برای برنامه‌های کاربردی مانند مدل‌سازی و رندر سه بعدی ارائه می‌کنند. این ایستگاه‌های کاری همچنین دارای ظرفیت‌های حافظه بزرگ، گزینه‌های ذخیره‌سازی با سرعت بالا هستند و می‌توان آن‌ها را با اجزای اضافی برای برآوردن نیازهای خاص سفارشی کرد. ایستگاه‌های کاری سری P Lenovo روی ویندوز 10 پرو اجرا می‌شوند و دارای ابزارهای نرم‌افزاری و ویژگی‌های مدیریتی مختلفی هستند، مانند Lenovo Performance Tuner، Lenovo Workstation Diagnostics و Lenovo ThinkShield Security. این ویژگی ها به بهینه سازی عملکرد، افزایش بهره وری و افزایش امنیت کمک می کند. به طور کلی، ایستگاه‌های کاری سری P Lenovo برای حرفه‌ای‌هایی که به یک ایستگاه کاری با کارایی بالا، قابل اعتماد و انعطاف‌پذیر برای پشتیبانی از برنامه‌ها و بارهای کاری حیاتی خود نیاز دارند، ایده‌آل هستند.